0

Tasty polewa: Old Fashioned + film

Old fashionedOld fashioned . Koktajl, któremu warto poświęcić trochę więcej czasu nie tylko na spożywanie, ale także podczas robienia go. Wśród znajomych barmanów, każdy uwielbia wymieszać old fashioned. To wygląda dokładnie jak zrobienie któregoś set mojito tylko, że z wprost przeciwną reakcją.

 

 

Jestem fanem burbonu. W formie opisywanego koktajlu smakuje on zdecydowanie lepiej niż na kościach lodu. Co kto lubi, ja uważam, że warto przy każdym alkoholu troszkę się napracować, by wydobyć z niego najlepszy smak (taste :P)

 

Przedstawiam wam swój sposób na zrobienie Old Fashioned, podczas mieszania składników w szklanicy pojawia się okazja do porozmawiania ze swoim gościem. W międzyczasie zdobędziesz informacje na temat alkoholi, jakie lubi. Dzięki temu będziesz wiedział, jaki następny koktajl możesz mu zaproponować.

 

Zamiast opowiadać o nim.. Zobaczcie sami.

 

 

 

Jest to jeden ze sposobó na zrobienie tego koktajlu. Kostkę cukru można zastąpić po prostu syropem cukrowym (ok. 5-15ml) Sam proces mieszania jest bardzo ważny, bo oprócz chłodzenia koktajlu, mieszamy dokładnie składniki oraz odpowiednio rozwadniamy zawartość. Na koniec, tak jak wisienka na torcie, opryskujemy nasz koktajl olejkami ze skórki z pomarańczy…

Często piję go bez lodu, po prostu.. w szklance.

 

 

Old fashioned

 

 

 

Więcej o angosturze http://tastypolewa.pl/angostura-z-czym-to-sie-pije/ Można kupić w APS, makro i niektórych sklepach alkoholowych.

 

Ps. Materiał był robiony na szybko, bez powtórek i poprawek, stwierdziłem, że i tak warto wstawić na bloga w tej wersji, ponieważ kolejnej próby już nie było mi dane zrobić 🙂

 

Tejstuj,

Baw się 🙂

Tasty

Profesjonalny barman na wesele. Doświadczenie koktajlowe gwarantuje pyszne doznania smakowe w płynnej postaci. Atrakcyjna oferta dopasowana do potrzeb organizatorów. Napisz tastypolewa@gmail.com :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *