0

Światowy dzień BARMANA

Witajcie po krótkiej przerwie 🙂

Z okazji dzisiejszego święta barmana, chciałbym zagrzać Was do dalszej pracy realizując swoją pasję, tworzenia ambitnych autorskich koktajli oraz zawsze uśmiechu na twarzy, który zawsze przenosi się na gości. Aby przyjemnie się pracowało życzę wsparcia przez Waszych pracodawców, zawsze pozytywnych i ciekawych gości oraz zawsze godnych tipów.

bartender-b-day

Wszystkiego najlepszego Barmani, sukcesów na ścieżce kariery.

 

 

 

 

Dlaczego obchodzimy dzień barmana 6 lutego?

Obchodzony jest w dniu – św. Amanda z Maastricht, biskupa żyjącego w latach 584-679 i będącego patronem winiarzy, piwowarów, karczmarzy, barmanów oraz producentów winogron i win, handlarzy i harcerzy. Święto z roku na rok zyskuje na popularności. Producenci alkoholi także się cieszą 🙂

 

Pomimo tego, że nasz fach jest często niedoceniany i traktowany jako zwykłych nalewaków, z roku na rok, grono świetnych barmanów stale rośnie. Tworzymy coraz więcej i coraz lepiej. Wszelkie imprezy typu gastroparty pokazują, że gastronomia się bawi w świetnej atmosferze z wzajemną serdecznością.  Z takimi ludźmi fach barmański szybko nie straci na wartości, a wszelkie uprzedzenia na temat barmanów sukcesywnie znikają.

A gdy masz już czasem ludzi dość…

 

A na koniec…

 

Zapijam to ulubionym Staromodnym! Zdrówko

4

 

 

 

 

Tejstuj, baw się 🙂

Tasty

Profesjonalny barman na wesele. Doświadczenie koktajlowe gwarantuje pyszne doznania smakowe w płynnej postaci. Atrakcyjna oferta dopasowana do potrzeb organizatorów. Napisz tastypolewa@gmail.com :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *